Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Металочерепиця ROYAL з Z-lock замком

Металочерепиця

 Металочерепиця ROYAL-класу з Z-Lock замком – це принципово новий підхід до покрівельного матеріалу, виготовленого з металу. Поєднання переваг існуючих видів металочерепиці та найкращих властивостей натуральної черепиці з використанням найновіших інженерних та дизайнерських розробок дозволили отримати, без перебільшення, справді унікальний та елітний продукт.


 Головна особливість металочерепиці ROYAL-класу з Z-Lock™ замком – це система скритого кріплення Z-Lock, яка дозволяє кріпити листи черепиці без сверління отворів на поверхні, що забезпечує абсолютну герметичність покрівлі. Крім того, місця кріплення закриваються наступним листом та роблять їх невидимими зовні, що надає покрівлі довершений цілісний вигляд.


Металочерепиця ROYAL-класу

Враховуючи інші беззаперечні переваги металочерепиці ROYAL-класу, такі як висота профілювання, естетичність форми, відсутність передньої кромки листа, виготовлення в одно- та дво-тайловому виконанні, можна з впевненістю сказати, що ця металочерепиця може бути використана для облаштування покрівлі будь-якого ступеня складності та на рівних посперечається з натуральною черепицею в ексклюзивності та престижності. Слід зазначити, що металочерепиця ROYAL-класу з Z-Lock™ замком також уособлює в собі всі переваги металевих покрівельних матеріалів, такі, наприклад, як невелика вага (легша від натуральної майже в 10 разів!), крім того, вона зручна в зберіганні, транспортуванні, доставці на дах та монтажу.
Металочерепиця ROYAL-класу

Все вищенаведене дозволяє стверджувати, що металочерепиця ROYAL-класу – сучасний елітний матеріал, здатний втілити Вашу мрію про ідеальну покрівлю.

Металочерепиця виготовляється на новому фінському обладнанні всесвітньовідомої фірми SAMESOR. Використовується метал провідних світових виробників з шаром цинку не менш ніж 275 г/кв.м. та товщиною полімерного покриття 30 мікрон.

  maxi (2 тайла)

mini (1 тайл)

Відзначимо також, що додаткова жорсткість та безшовність металочерепиці ROYAL забезпечують підвищений коефіцієнт опору вітровим, сніговим та температурним навантаженням.

 

Зупиняючи свій вибір на металочерепиці ROYAL (в перекладі з англійської Королівський), Ви отримуєте покрівлю, дійсно гідну королів!

 

 

Вибір - за Вами!

 

 Металочерепиця   Monterrey   Evertile   Royal middle  Royal з Z-lock замком 


 

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну

 

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.