Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Від ідеї - до реалізації. Проекти "під ключ"
 

Покрівельні матеріали ПокрівляБудівництво Покрівельні роботиВодостокОблаштування мансардиПокрівельна вентиляціяПокрівельні аксесуариАнтиобледеніння покрівлі та водостоку
МеталочерепицяКерамічна черепицяПрофнастилБітумна черепицяПолікарбонатТеплоізоляціяКомпозитна черепиця

Проекти. Ви мрієте про власний недорогий затишний котедж? Вас зачаровують мансарди Парижа і Ви розмірковуєте, як збільшити корисну площу Вашого помешкання за рахунок горища? Ви вважаєте, що Ваше житло підкреслює Вашу індивідуальність, а тому хочете будинок "не як у всіх"?  Тоді почніть з замовлення проекту, адже, якщо, як відомо,  театр починається з вішака, то реалізація будь-якої задумки в будівельній сфері - з розробки проекту. 

Проекти котеджів, будинків, типові проекти, індивідуальні проектиПроекти котеджів, будинків, типові проекти, індивідуальні проекти

Проекти котеджів, будинків, типові проекти, індивідуальні проекти

Виконуємо проектні роботи, пропонуємо інженерні та конструкторські рішення.  

Від проектної пропозиції та 3D-візуалізації - до архітектурного проекту "під ключ".

Готові типові проекти котеджів та будинків.

Індивідуальні проекти.

Проекти облаштування мансард.

 Досвід. Розумні ціни. Повний супровід та реалізація проекту.

 "Від ідеї - до проекту, від мрії - до повної її реалізації "під ключ!"

Наш принцип: "Від ідеї - до проекту, від мрії - до повної її реалізації "під ключ!"

Для отримання більш детальної інформації про весь спектр послуг та їх вартість, замовлення каталогу проектів скористайтесь формою Зворотнього зв'язку, або розділом Контакти. Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Консультації та поради - завжди безкоштовні

Будівельні роботи, проекти

На Головну

 Від ідеї - до реалізації. Проекти "під ключ"  Попередній розрахунок, 3D-візуалізація, проект, монтаж, дизайнерське оформлення - повний комплект послуг від нашої компанії та наших партнерів.     Попередній розрахунок, 3D-візуалізація, проект, монтаж, дизайнерське оформлення - повний комплект послуг від нашої компанії та наших партнерів.     

Попередній розрахунок, 3D-візуалізація, проект, монтаж, дизайнерське оформлення - повний комплект послуг від нашої компанії та наших партнерів.     Попередній розрахунок, 3D-візуалізація, проект, монтаж, дизайнерське оформлення - повний комплект послуг від нашої компанії та наших партнерів.     Попередній розрахунок, 3D-візуалізація, проект, монтаж, дизайнерське оформлення - повний комплект послуг від нашої компанії та наших партнерів.     -[ 1 - 6 ]-   -[ 7 - 12 ]-  -[ 13 - 18 ]-  
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.