Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
ВСЕсвіт ДИЗАЙНУ
 

Покрівельні матеріали ПокрівляБудівництво Покрівельні роботиВодостокОблаштування мансардиПокрівельна вентиляціяПокрівельні аксесуариАнтиобледеніння покрівлі та водостоку
МеталочерепицяКерамічна черепицяПрофнастилБітумна черепицяПолікарбонатТеплоізоляціяКомпозитна черепиця

Що таке дизайн? Існує сентенція, що відсутність дизайну, теж дизайн. Тобто справа не в кількості декору і не в скаженому танці гіпсокартону на стелі. Справа в Дизайні з великої літери ‘Д‘. Так як це розуміли ідеологи Bauhaus. Дизайн для людини. Правильна послідовність: людина-будинок, людина-одяг, людина-автомобіль і т. ін. а не навпаки (бо модно, чи так є у сусіда).

 "Від ідеї - до проекту, від мрії - до повної її реалізації "під ключ!"

  У наш час багато речей, будинків, концепцій, перетворились на декоративні аксесуари, втративши свою утилітарність, а подекуди, взагалі стали не придатними для використання. Зникло розуміння того, що грамотний дизайн торгового приміщення – підніме продажі товарів. Вдалий, або ні, дизайн житла впливатиме на наше життя. Адже, наше помешкання це те, що ми бачимо першим зранку (закладається настрій на весь день), та останнім перед сном (про важливість хорошого сну, немає потреби говорити). Крім того, повертаючись до утилітарності, стверджуємо: ‘‘Дизайнер повинен бути лінивим від природи тою конструктивною лінню, завдяки якій створено пульт для телевізора, ескалатор, кухонну плиту, та і взагалі все,що нас оточує. Лінивий дизайнер створює комфорт (мінімум дій – максимум ефекту)‘‘. 

Грамотний дизайн створює комфорт. Дизайнерське оформлення для Вашого комфорту. Пропонуємо дизайнерські послуги "під ключ". Дизайн-проект. Дизайн інтер'єрів. Супровід та повна комплектація об'єкту.

Дизайн

Наш принцип: "Від ідеї - до проекту, від мрії - до повної її реалізації "під ключ!"

Для отримання більш детальної інформації про весь спектр послуг та їх вартість скористайтесь формою Зворотнього зв'язку, або розділом Контакти. Ми з радістю відповімо на ваші запитання. Консультації та поради - завжди безкоштовні.

 

На Головну 


ПОКРІВЛЯ     БУДІВНИЦТВО     ПРОЕКТИ     ДИЗАЙН  


Пошук: 

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.