Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
ColorSklent®

ColorSklent® - кольоровий сланець, що поставляється з найкращих шахт світу в пурпуровому, сіро-коричневому, зеленому, синьо-зеленому, темно-зеленому та мармуровому відтінках, що надає покрівлям, накритим цією маркою сланцю особливий характерний вигляд.  

ColorSklent® 

Використовується в наступних типах кладки: 

Кладка прямокутними плитками

Кладка прямокутними плитками

 

Прямі контурні лінії і впорядковані структури покрівельної поверхні при кладці прямокутними плитками відмінно гармонують з ідеально діловим, ясним і чітким архітектурним стилем. Як при зведенні нових будівель, так і при оновленні дахів або фасадів прямокутна кладка пропонує рівним чином привабливі та економічно вигідні рішення. Крім класичної подвійної кладки, можуть бути застосовані інші способи кладки прямокутними плитками, які дозволяють створити цікаві і не стандартні варіанти. 

Подвійна кладка прямокутникамиКладка прямокутними плитками

Кладка прямокутними плиткамиКладка прямокутними плитками

Динамічна кладка

    

Динамічна кладка 


     

Динамічна кладка

Дует енергії природи та сучасної архітектури. Динамічна прямокутна кладка дає архітекторам і будівельникам велику ступінь творчої свободи при оформленні фасадів, що додають особливий шарм будівлям та будівельним конструкціям.Динамічна кладка підкуповує візуальної привабливістю своїх правильних рядів. Облицьований cланцем фасад - це звичайна прямокутна кладка з прокладеної між стиковими швами алюмінієвою стрічкою. Рисунок покриття формується неправильної послідовністю різних піднятих груп черепиці і вертикальних швів врозбіж. Різноманітність кладок каменів надає фасаду різні відтінки в залежності від погодних умов. 

Ланцюгова орнаментна зв'язка

 

Ланцюгова орнаментна зв'язка

Простота в обробці сланцю робить можливим створити виключно індивідуальний вигляд будь-якого фасаду, прикрасивши його орнаментами. Ланцюгові орнаментні зв'язки розставлять потрібні гармонійні акценти і привернуть увагу до викладеного сланцем фасаду.

 

 

 

Ланцюгова орнаментна зв'язкаЛанцюгова орнаментна зв'язка

 

До розділу Сланець Rathscheck

Марка Moselschiefer®

Марка InterSIN® 

 

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.