Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
InterSIN®
 
 
InterSIN® - це фірмова назва сланцю Rathscheck, що видобувається в кращих шахтах світу. При виборі родовищ компанія орієнтувалася на високу якість Мозельського сланцю Moselschiefer®. Відповідність стандартам якості щодня перевіряється на місцях. 

Ця марка використовується в наступних типах кладки:

Луската кладка

 

Луската кладка       

 

Луската кладка

При техніці лускатої кладки, на противагу старонімецькій кладці, використовуються тільки камені однієї і тієї ж величини і форми, які обробляються за допомогою шаблонів. Слід, однак, відзначити, що форма відповідає тим частинам старонімецької кладки, що виходять при нормальному сколі. В гармонійній і виразній картині покрівлі з лускатої кладкою повністю виявляється вся краса сланцю і вимальовуються різноманітні варіанти оформлення.

 

 

Універсальна кладка

 

Універсальна кладка

 

 

   

Універсальна кладка

Універсальна кладка з її типовим розміреним ритмом підходить і для солідних, і для раціональних, і навіть недорогих варіантів як сланцевої покрівлі, так і облицювання фасадів. Формат кладки залишається універсальним і зліва, і справа, він стійкий при дуговому укладанні, що чимось нагадує кладку сотами. Разом з цим, новий розроблений Rathscheck вид кладки - це можливість для прояву фантазії і досягнення цікавого і стильного результату.

 

 

Подвійна кладка прямокутниками

 

Подвійна кладка прямокутниками       

 

   

Подвійна кладка прямокутниками

Прямі контурні лінії і впорядковані структури покрівельної поверхні при кладці прямокутними плитками відмінно гармонують з ідеально діловим, ясним і чітким архітектурним стилем. Як при зведенні нових будівель, так і при оновленні дахів або фасадів прямокутна кладка пропонує рівним чином привабливі та економічно вигідні рішення.

 

 

 


Динамічна кладка

 

 Динамічна кладка

  

 

  

Динамічна кладка

Дует енергії природи та сучасної архітектури. Динамічна прямокутна кладка дає архітекторам і будівельникам велику ступінь творчої свободи при оформленні фасадів, що додають особливий шарм будівлям та будівельним конструкціям.Динамічна кладка підкуповує візуальної привабливістю своїх правильних рядів. Облицьований cланцем фасад - це звичайна прямокутна кладка з прокладеної між стиковими швами алюмінієвою стрічкою. Рисунок покриття формується неправильної послідовністю різних піднятих груп черепиці і вертикальних швів врозбіж. Різноманітність кладок каменів надає фасаду різні відтінки в залежності від погодних умов.

  

 Декоративні кладки

 

Під поняттям декоративних кладок об'єднують різні варіанти техніки кладки, особлива привабливість і багатство яких досягаються, зокрема, при облицюванні фасадів. У ряді декоративних кладок розрізняють кладки гострокутними плитками, "риб'ячу луску", соти, восьмикутні плитки і кокетки. І якщо перші три формати відносяться в першу чергу до візуально цікавим і різноманітним варіантам фасадного оформлення, то кладка восьмикутними плитками і кокетками може бути використана також і на покрівлі даху. Хоча, з іншого боку, все залежить від творчого польоту і фантазії архітектора і уподобань замовника. Принципи укладання тут дуже схожі зі звичайною кладкою прямокутними черепичними плитками.

    Декоративна кладка гострокутними плитками  

    Декоративна кладка гострокутними плитками  Декоративна кладка гострокутними плитками

 Декоративна кладка "риб'яча луска" 

  Декоративна кладка "риб'яча луска" Декоративна кладка "риб'яча луска"

Декоративна кладка сотами

Декоративна кладка сотамиДекоративна кладка сотами

Декоративна кладка восьмикутними плитками (октогони)

Декоративна кладка восьмикутними плиткамиДекоративна кладка восьмикутними плитками

Декоративна кладка з кокетками

Декоративна кладка з кокеткамиДекоративна кладка з кокетками

 

Ланцюгова орнаментна зв'язка

 

Ланцюгова орнаментна зв'язка

 

  Простота в обробці сланцю робить можливим створити виключно індивідуальний вигляд будь-якого фасаду, прикрасивши його орнаментами. Ланцюгові орнаментні зв'язки розставлять потрібні гармонійні акценти і привернуть увагу до викладеного сланцем фасаду.

 

   

Ланцюгова орнаментна зв'язкаЛанцюгова орнаментна зв'язка

 

До розділу Сланець Rathscheck

Марка Moselschiefer®

Марка ColorSklent®        

 

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.