Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Moselschiefer® (Мозельський сланець)

Moselschiefer® (Мозельський сланець) є кращою маркою продукції, що видобувається в шахтах Катценберг і Маргарета. Століттями назву Moselschiefer® було синонімом вищої якості німецького сланцю. Початковий шлях перевезення сланцю через річку Мозель вже в 1850 р. присвоїв цьому будівельному матеріалу ім'я: Moselschiefer®. Ця історична назва стала синонімом найвищої якості.

Ця марка використовується в наступних типах кладки:

Давньонімецька кладка


Давньонімецька кладка 

 

Давньонімецька кладка

Цей тип кладки дає можливість підкреслити навіть найважчі архітектурні деталі. При використанні давньонімецької кладки характерним є застосування кам'яного матеріалу різних форм, різної висоти і ширини, що при облицюванні та облаштуванні покрівлі дозволяє досягати вражаючої гармонійності і жвавості. Тому давньонімецька кладка серед різних видів декоративного облицювання та покрівлі по праву вважається королевою.

 

 

"Дика" кладка

 

"Дика" кладка       

 

 

 

 

"Дика" кладка

Так звана "дика" кладка являє собою, мабуть, найзагадковіший вид покрівельного покриття. Візуально вона відрізняється неправильним, як би "диким" зовнішнім виглядом укладання, за яким, однак, криється самий точний розрахунок і ретельно продуманий результат: для отримання "дикої" кладки покрівлі сланцева черепиця надходить на будмайданчик необтесана і в своїй більшості знаходить своє індивідуальні місце і форму тільки вже на даху, в руках покрівельного майстра, який усвідомлює і створює повну картину покрівельного покриття.

 

 Луската кладка

     Луската кладка

 

 

 

Луската кладка

При техніці лускатої кладки, на противагу старонімецькій кладці, використовуються тільки камені однієї і тієї ж величини і форми, які обробляються за допомогою шаблонів. Слід, однак, відзначити, що форма відповідає тим частинам старонімецької кладки, що виходять при нормальному сколі. В гармонійній і виразній картині покрівлі з лускатої кладкою повністю виявляється вся краса сланцю і вимальовуються різноманітні варіанти оформлення.

  

 

До розділу Сланець Rathscheck

Марка ColorSklent®

Марка InterSIN® 

 

До розділу Покрівельні матеріали

На Головну

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.