Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
Композитна черепиця GERARD

GERARD

З тих пір, як в 1957 році засновник GERARD Луї Фішер створив першу черепицю з металевою основою і покриттям з натурального каменю, компанія постійно вдосконалює свій продукт, враховуючи всі можливі чинники, щоб він підходив для будь-яких умов експлуатації.

Історія досягнень компанії - це запорука впевненості покупців. Відгуки, отримані за ці роки, говорять про чіткі причини, за якими домовласники віддають перевагу композитній черепиці GERARD перед іншими видама покрівлі. 

Композитна черепиця GERARD

Композитна черепиця GERARD - це гарантія 50 років для будь-яких погодних умов. Листи покрівельні GERARD поставляються з повною 25-річною гарантією від впливу будь-яких погодних умов плюс гарантією, що пропорційно зменшується, на наступні 25 років. 

В чому СЕКРЕТ 50-РІЧНОЇ ГАРАНТІЇ GERARD?

Це захисний шар алюмінію-цинку (55% алюмінію, 43,4% цинку і 1,6% кремнію) для сталевої основи. Завдяки цьому покрівлі GERARD легкі, міцні і стійкі до корозії. В компанії GERARD першими використали сплав алюміній-цинк для виробництва композитної черепиці. Цей потужний сплав поєднує захист цинку, який використовується під час гальванізації, і бар'єрний захист алюмінію. Майже в будь-якому середовищі композитна черепиця GERARD показала виняткову якість і значно більш високий термін служби в порівнянні з даховими покриттями більшості конкурентів.

Композитна черепиця Gerard

Листи черепиці мають покриття з кам'яної крихти вулканічної породи і шару прозорого акрилу, що додає приємний блиск гранулам.

Представляємо наступні форми композитної черепиці GERARD: 

Композитна черепиця GERARD Композитна черепиця GERARD
Композитна черепиця GERARD Композитна черепиця GERARD
Композитна черепиця GERARD Композитна черепиця GERARD

Компанія AHI Roofing Ltd. - виробник черепиці GERARD - входить до складу холдингу Fletcher Building, заснованого в 1909 році. Fletcher Building - це провідний виробник і одне з найбільших підприємств в Новій Зеландії. Заводи компанії знаходяться в Новій Зеландії, США, Угорщині, Малайзії. Компанія продає покрівлю GERARD в більш ніж 130 країн світу.

До розділу Покрівельні матеріали > Композитна черепиця >

На Головну
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.