Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
ПРОФНАСТИЛ

 

Купити профнастил з доставкоюВ промисловому та цивільному будівництві профнастил є одним з основних матеріалів для облаштування покрівлі та фасаду. Естетичність зовнішнього вигляду, легкість, зручність монтажу, довговічність, надійність - ось головні переваги цього покрівельного матеріалу.
Для виготовлення профнастилу використовується рулонна оцинкована  сталь або оцинкована сталь з полімерним покриттям. Використовується метал товщиною від 0,5 мм. Профнастил вирізняють за висотою профілю, шириною готового листа та формою профілювання. Найпоширеніша - трапецієвидна форма профілювання. Довжина профнастилу - під замовлення, що дозволяє отримати готові листи необхідних розмірів, що є додатковою перевагою даного матеріалу.
За умовами застосування профнастил розділяють на покрівельний, фасадний та несучий. Застосування конкретного типу профнастилу обумовлено проектним рішенням та має враховувати його розрахункові технічні характеристики.


Профнастил C-18
ТП-18
Профнастил HC-20
ТП-20
Профнастил HC-35
ТП-35
Профнастил HC-45
ТП-45
Профнастил H-57
ТП-57
Профнастил H-60
ТП-60
Профнастил H-75
ТП-75
Профнастил H-114
ТП-114

Профнастил H-135

ТП-135  
 

На Головну

Пошук:  
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.