Бітумна черепиця. Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 

Наші пропозиції:

металочерепиця,

профнастил,

бітумна черепиця,

композитна черепиця,

а також інші покрівельні матеріали та аксесуари 

за низькими цінами.

Взнати ціни на покрівлю >> 

Покрівля. Будівництво. Проекти. Дизайн.

 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

 
 

Акції, знижки!

 

 

Дах Львів - купити покрівлю зі знижкою у Львові можна завдяки нашим акціям! Обирай якісні покрівельні матеріали за розумними цінами.

Ваш дах - надійний щит Вашого будинку.


 

 

Дахи Львова... Багато пережили і бачили на своєму віку... Подивися на Львів з висоти пташиного польоту в нашому відеоролику!  


Архів новин

 

Виставки. Звіти та невеликі фоторепортажі про міжнародні будівельні виставкові форуми, в роботі яких брали участь наші представники.

 

Акції, пропозиції, новинкиНаші старі пропозиції з архіву. Але, як відомо, нове - добре забуте старе.

 

Вітання. В житті завжди є час для відпочинку, або наші святкові привітання. 

 
 
СИСТЕМА АНТИОБЛЕДЕНІННЯ ПОКРІВЛІ
 
Система антиобледеніння, антикригова система покрівлі та водостоку

Система антиобледеніння покрівлі та водостоків, або як її іноді називають антикригова система - запорука безпеки та довговічності Вашого будинку.

Система антиобледеніння - скажи STOP бурулькам! 

Система антиобледеніння, антикригова система покрівлі та водостоку

Добові сезонні перепади температури та сонячні промені викликають таяння снігу та утворення талої води на даху, яка, потрапляючи на карнизні звіси і до водостічної ринви, перетворюється на лід. Внаслідок цього, можливі пошкодження покрівлі, ринв і труб, та навіть руйнування останніх, а також пошкодження фасадів будинку.

Система антиобледеніння даху запобігає можливому утворенню наледі та бурульок на покрівлі й складається з гріючого кабелю, систем керування та кріплення.Система антиобледеніння даху запобігає можливому утворенню наледі та бурульок на покрівлі й складається з гріючого кабелю, систем керування та кріплення.Система антиобледеніння даху запобігає можливому утворенню наледі та бурульок на покрівлі й складається з гріючого кабелю, систем керування та кріплення.Система антиобледеніння даху запобігає можливому утворенню наледі та бурульок на покрівлі й складається з гріючого кабелю, систем керування та кріплення.

Крім того, бурульки являють собою потенційну небезпеку для оточуючих, адже при падінні з висоти бурульки та талий сніг можуть не тільки пошкодити чиєсь майно (наприклад, автомобіль), але й нанести серйозні, а деколи смертельні травми випадковим перехожим.

Система антиобледеніння, антикригова система покрівлі та водостоку

Система антиобледеніння покрівлі та водостоків, або як її іноді називають антикригова система - запорука безпеки та довговічності Вашого будинку.

Система антиобледеніння покрівлі та водостокуВикористання системи антиобледеніння даху запобігає можливому утворенню наледі та бурульок на покрівлі й складається з гріючого кабелюсистем керування та кріплення.

Основним робочим елементом системи антиобледеніння даху є гріючий кабель, який кріпиться в тих місцях, де може утворюватися наледь. 

 

Одножильний гріючий кабель Двожильний гріючий кабель

Схема одножильного та двожильного гріючого кабелю

В звзку з тим, що гріючий кабель кріпиться на покрівлі, він має відповідати певним визначеним вимогам. Передусім, це стійкість до атмосферних опадів, ультрафіолетового випромінювання, різких перепадів температур та висока механічна міцність. Крім того, необхідно враховувати, що система під час роботи знаходиться під напругою. Внаслідок цього, гріючий кабель добре ізольований та має металеву оплітку та міцну оболонку.

Система антиобледеніння покрівлі та водостокуВ систему антиобледеніння даху також входять силові лінії, які підводять електроживлення на гріючий кабель, блок керування, обладнаний пристроєм захисного відключення та термостатом, який регулює включення та відключення системи в залежності від температурних умов та вологості, а також засоби кріплення, які є важливою складовою даної системи.

Рішення, реалізовані в системі антиобледеніння даху, відпрацьовані багаторічною практикою та довели свою ефективність та надійність. Використання енергозберігаючих варіантів системи дозволяють скоротити експлуатаційні витрати.
Враховуючи природні умови деяких регіонів України, особливо Карпат та Прикарпаття, використання системи антиобледеніння даху є не стільки бажаною, скільки необхідною, в чому пересвідчилися власники багатьох будинків в регіоні.

Система антиобледеніння покрівлі та водостоку

 

До встановлення системи


Система антиобледеніння покрівлі та водостоку


Після встановлення системи

 

Система антиобледеніння даху може бути змонтована на будь-яких спорудах: на житлових багатоповерхових будинках, адміністративних будівлях, приватних котеджах.


.Захист даху від снігу та льодуЗахист даху від снігу та льоду

Найкраще запланувати встановлення системи антиобледеніння даху ще на етапі проектування з метою резервування електричної потужності та здійснити монтаж безпосередньо в процесі покрівельних робіт, за рахунок чого знижується вартість та трудомісткість робіт по встановленню системи. 

Правильне проектування, виконане з врахуванням усіх особливостей даху та природних умов регіону, де буде використовуватися система антиобледеніння, дозволяє практично повністю виключити обледеніння даху та водостоків. При цьому енергоспоживання буде незначним за рахунок високотехнологічних термо-регуляторів та датчиків, що працюють в режимі очікування, коли в роботі системи немає необхідності, та включають систему в потрібний момент.

Наша компанія з допомогою найдосконаліших світових технологій допоможе зберегти красу та безпеку Вашого будинку на довгі роки. Наші спеціалісти розрахують, спроектують та встановлять систему антиобледеніння відповідно до особливостей Вашого даху та Ваших побажань.

 Захист даху від снігу та льоду

 На гріючі кабелі надається гарантія - 25 років. Діють особливі умови та знижки для будівельних та монтажних організацій. Проектування та розрахунок системи антиобледеніння завжди безкоштовно! Безкоштовний виїзд на об'єкт у м Львові. Доставка по всій території України! Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!

 

 

  Замовити розрахунок  системи антиобледеніння 

 Купити  систему антиобледеніння  покрівлі та водостоку 

До розділу Покрівельні матеріали

            На Головну

Пошук: 

 
 
 

Як вибрати покрівлю >> 


Компанія ТРАНССТАЛЬ: покрівля, будівництво, проекти, дизайн, будівельні роботи, покрівельні роботи, зведення дахів, монтаж покрівлі, мансарди, покрівельні матеріали та аксесуари, системи антиобледеніння покрівлі, покрівельна вентиляція, водосток. Досвід, Гарантія. Доставка.

Покрівельні роботи. Повний комплекс робіт по розрахунку, продажу та монтажу Вашої покрівлі у Львові та в будь-якому регіоні України.  


Покрівельні матеріали: 

Модульна металочерепиця

Модульна металочерепиця


Композитна черепицяКомпозитна черепиця Isola та Gerard

  

Бітумна черепиця

Бітумна (гнучка) черепиця

 

Антиобледеніння

   Система антиобледеніння 

 

Профнастил

Профнастил покрівельний

  

Покрівельна вентиляція

Покрівельна вентиляція 


Мансардні вікна

Мансардні вікна Fakro та Velux 

 

Металочерепиця

Металочерепиця - оптимальний вибір

 

Водостічні системи

Водостічні системи метал, пластик 

 

Сланець Rathscheck

Натуральний сланець Rathscheck 

 


Будівельні роботи, реконструкція, утеплення, облаштування мансарди у Львові та в будь-якому регіоні України.